Nākamā līmeņa piekabju noma

Klientu lietotne, pārvaldības rīki un aizslēgšanas iekārtas

 

Pilnīgs piekabju nomas risinājums


Bezkontaktu nomu

Uzlabojiet piekabju nomu ar bezkontakta risinājumu. Viss nomas process notiek izmantojot mobilo aplikāciju, ļaujot klientiem pārlūkot pieejamību, atvērt piekabi, parakstīt līgumus un veikt maksājumus.


Jauni klienti

Atrodat un piesaistat jaunus klientus izmantojot mūsu Platformas klietnu bāzi. Mēs veicam regulāras reklāmas kampaņas un piesaistam jaunus klientus, kas ir arī jūsu klienti.


Pilnīga kontrole

Pilnībā kontrolējiet savu piekabju nomu – iestatiet cenas, pielāgojiet norādīto informāciju un pārvaldiet pieejamību. Iegūstiet reāllaika ieskatu piekabju nomā izmantojot mūsu pārvaldīšanas sistēmu.


Atbalsts

Mūsu komanda ir gatava sniegt atbalstu, kad vien jums tas ir nepieciešams. Neatkarīgi no tā, vai jums ir jautājumi par platformu vai nepieciešama palīdzība saistībā ar nomnieku, mēs esam gatavi palīdzēt.

Piekabju parka pārvaldības rīks

Piekabju parka pārvaldīšanai nevajag būt sarežģītai. Mūsu platforma vienkāršo procesu, izmantojot jaudīgus rīkus:

    • Reāllaika piekabes izsekošana
    • Automatizēti paziņojumi
    • Piekabes vēsture
    • Dažādas atskaišu ģenerēšana

Risinājums Jūsu piekabes parkam

Piekabes drošība

Pielāgojiet savu piekabju drošību atbilstoši jūsu vajadzībām. Mēs rekomendējam aprīkot piekabi ar mūsu elektronisko atslēgu un sakabes bloķēšanas sistēmu, nodrošinot spēcīgu drošību, taču tanī pat laikā ērts piekabes nomai.

GPS izsekošana

Nodrošiniet piekabes drošību, izmantojot mūsu GPS izsekošanas sistēmu. Pārraugiet savas piekabes statusu reāllaikā, saņemiet brīdinājumus un precīzi izsekojiet to atrašanās vietu, nodrošinot maksimālu drošību pret zādzībām.

Specializēti risinājumi

Pielāgojiet mūsu piekabju koplietošanas platformu savām vajadzībām, izmantojot balto zīmolu risinājumus lieliem parkiem vai pielāgojiet platformu citiem nomas produktiem, piemēram, laivām un velosipēdiem.

Sazinieties ar mums