Mēs esam Allockate

Mēs esam apņēmušies revolucionēt piekabju nomas pieredzi. Novērtējot piekabju būtisko lomu preču un materiālu pārvadāšanā, mēs cenšamies padarīt tās gudrākas un efektīvākas. Mūsu misija ir dot jaunas iespējas uzņēmumiem un indivīdiem, nodrošinot piekļuvi gudrajām piekabēm, kas uzlabo to lietošanu un pārvaldīšanu. Ar inovācijām un tehnoloģijām mēs cenšamies vienkāršot loģistikas procesu, uzlabot produktivitāti un veicināt ilgtspējīgu piekabju nomu. Allockate ne tikai iznomā piekabes, mēs transformējam preču pārvadāšanas veidu, padarot pārvadāšanu gudrāku un pieejamāku visiem.

Ilgtspējīgums

Koplietošanas kultūra, tai skaitā arī piekabju koplietošana, veicina ilgtspējību, maksimāli izmantojot resursus. Tas samazina nepieciešamību pēc liekas ražošanas un minimizē atkritumu uzkrāšanos. Dīkstāvē esošo piekabju koplietošana noved pie vides uzlabošanas un resursu izsīkuma samazināšanu. Veicinot piekabju koplietošanu starp lietotājiem, Allockate veicina efektīvāku un ilgtspējīgāku pārvadājumu ekosistēmu.

Piekabes un vēl

Uzņēmumā Allockate mēs nodarbojamies ne tikai ar piekabēm; mēs radām revolūciju transportēšanas un aizslēgšanas sistēmās kā tādās. Mēs piedāvājam plašu risinājumu klāstu – no piekabju nomas līdz uzglabāšanas skapjiem, aktīvu izsekošanai un kravas automašīnu kravu pārvaldībai. Mūsu mērķis ir optimizēt darbību un nodrošināt uzņēmumiem efektīvus, integrētus un to vajadzībām pielāgotus pakalpojumus.

Pielāgošanās

Mūsu prioritāte ir elastība. Mēs pielāgojam mūsu pakalpojumus, lai atrisinātu Jūsu specifiskās vajadzības. Piemēram, pielāgojot piekabju nomas risinājumu, pielāgojot slēdzenes tehnoloģiju vai uzstādot GPS izsekošanas risinājumu dažādām mantām. Mūsu pielāgošanās nodrošina, ka mēs spējam nodrošināt risinājumus, kas pārsniedz cerības.

Komanda

Mēs esam jaunuzņēmums, ko dibinājušas trīs mērķtiecīgas personas. Mēs esam motivēti būtiski ietekmēt šo nozari, pateicoties mūsu aizraušanās ar inovācijām transporta un loģistikas jomā. Ar daudzveidīgām zināšanām un uzņēmējdarbības garu mēs esam apņēmušies mainīt industriju un nodrošināt jaunus risinājumus.